Yatırımlarımız

Kulüp Holding yatırım felsefesi dijital değişim dönüşümü hızlandırmak, hayatı kolaylaştıracak dijital ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktır. Desteklenecek girişimlerde aranan ana kriter projenin dijital dönüşüm odaklı hayatı kolaylaştırır çözümler sunabiliyor olmasıdır.

Yatırım Süreçleri

Proje veya fikri için Kulüp Holding desteğini isteyen girişimci “Proje Başvuru” formu üzerinden başvuru gerçekleştirmektedir. Danışma kurulu başvuru yapan projeleri değerlendirmekte, girişim için yatırım kriterlerimizi taşıyan proje sahibine, projesi ile ilgili sunum yapma imkanı sağlamaktadır.

Ön görüşme aşamasını geçen projeler için gelir paylaşım modeli belirlenerek girişim ile sözleşme aşamasına geçilmektedir. Kulüp Holding desteği ile başvuru yapan projeye ait bütçe, iş planı ve projenin gelir modeli oluşturulduktan sonra hazırlanan proje dosyası yatırımcılara sunulmaktadır.

Yatırım desteği verdiğimiz projelerin hızla hedeflerine ulaşmaları için alanında lider mentorlarımız projenin tüm süreçlerini takip etmekte, teknik ekip girişim ihtiyaçları için gerekli alanda yazılım tasarım alanında girişime destek sağlamaktadır.

Sizi de Kulüp’e dahil etmek istiyoruz.

Geleceğin dijitalde olduğuna inanan yatırımcılar olarak Kulüp Holding’te yeni dünyanın kapısını birlikte aralıyoruz. Ana sektörünüz ne olursa olsun, dijitalleşme sürecinde geri kalmamak ve geleceğin önemli iş alanlarında gelirlerinizi arttırmak için hemen bugün sizinle tanışmak istiyoruz.

SENİ KULÜP'TE GÖRMEK İSTİYORUZ

KULÜP Holding Anonim Şirketi