Мы объединяем предпринимателей и инвесторов для создания инновационных продуктов и услуг. Наша цель – создание ресурса инвестиций для предпринимателей, а также оказывать поддержку предпринимателям, помогая им достигнуть поставленных целей в заданный период.

Заявка

Заявка на инициативу или идею, требующую партнерства, подается через «форму оценки»

Предварительная оценка

Производится оценка соответствия заявленного проекта определенным областям, выбранным для инвестиций.

Оценка

Проекты анализируются оценочной комиссией. Хозяева проектов, соответствующих критериям инвестиций, приглашаются на презентацию.

Подготовка проекта

При необходимости определяются развитие проекта, управление процессами, финансовая модель и недостатки в технической области. Подготавливается пакет документов по проекту, включая дорожную карту.

Презентация проекта

Готовится пакет документов по проекту, выставляется объявление проекта на веб-сайте, и подготовленный пакет документов по проекту представляется инвесторамФорма Заявки на Проект
СТАРТАПЫ
placy.club

Kullanıcılarının etkinlikleri en iyi fiyat ile yakalamasını sağlayan placy.club, mekan sahipleri için rezarvasyın sürecini kolaylaştırıyor.

İNCELE
İş Fikri

Gece hayatında rezervasyon sürecinin mekan sahipleri tarafından kolayca takip edilmesi ve mekan tarafında rezervasyon planlayıcı araç sağlayan placy.club mekanlar için organize olmayı kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar için farklı bir sosyalleşme alanı yaratacak olan placy.club, gece müdavimleri için puanlama, video ve fotoğraf paylaşım imkanı sağlayacak. Kullanıcılar en yeni fırsatları kolayca takip edebilirken, mekanlar da düzenledikleri etkinlikleri kolayca duyurabilecek.

Durum
Proje dosyası hazırlanıyor.

Girişim
placy.club
rexbit.co

Dijital para birimlerinin el değiştirdiği güvenli pazar yeri rexbit.co dünya standartlarında son teknoloji ile geliştirilmekte.

İNCELE
İş Fikri

Dünyada kullanımı hızlı şekilde yayılan dijital varlıklar (crypto coin) için alım satım yapılan pazar yerleri ihtiyacıda artmaktadır. Global çapta yüksek ziyaretçi ve işlem sayısına cevap verecek altyapıya sahip kripto para borsaları alım satımlar üzerinden elde ettikleri işlem bedelleri ile yüksek gelir elde edebilmektedir.

Tüm bu ihtiyaçlar için rexbit.co dünya çapında yeni bir kripto borsası olmak için hazır. Altcoin olarak isimlendirilen dijital para birimlerinin yer aldığı borsa yol haritası ile benzerlerinden farklı bir yaklaşım sergiliyor.

Durum
Yayında, geliştirmeler devam ediyor.

Girişim
rexbit.co

KULÜP Holding Anonim Şirketi