Yenilikçi ürün ve hizmetler ortaya çıkartabilmek için girişimcilerle yatırımcıları buluşturuyoruz. Hedefimiz; girişimlere yatırım kaynağı oluşturulması yanında, deneyimlerimizle destek verdiğimiz girişimlerin hedeflerine, hedefledikleri sürelerde ulaşmasını sağlamak.

Başvuru

İş birlikteliği istenen girişim veya fikir için "değerlendirme formu" aracılığı ile başvuru yapılır.

Ön Değerlendirme

Başvurular için yatırım yapılması için belirlenen alanlara göre uygunluk değerlendirmesi yapılır

Değerlendirme

Girişimler değerlendirme kurulu tarafından incelenir. Yatırıma uygun bulunan girişimler davet edilerek sunum talep edilir.

Proje Hazırlığı

Girişim için gerekmesi durumunda proje geliştirme, süreç yönetimi, gelir modeli ve teknik alanlarda eksikler belirlenir. Yol haritası ile birlikte proje dosyası hazırlanır.

Proje Sunumu

Proje dosyası hazırlanarak web sitesi üzerinden proje duyurusu yapılır ve hazırlanan girişim dosyası yatırımcılara sunulur.Girişim Başvuru Formu
GİRİŞİMLER
placy.club

Kullanıcılarının etkinlikleri en iyi fiyat ile yakalamasını sağlayan placy.club, mekan sahipleri için rezarvasyın sürecini kolaylaştırıyor.

İNCELE
İş Fikri

Gece hayatında rezervasyon sürecinin mekan sahipleri tarafından kolayca takip edilmesi ve mekan tarafında rezervasyon planlayıcı araç sağlayan placy.club mekanlar için organize olmayı kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar için farklı bir sosyalleşme alanı yaratacak olan placy.club, gece müdavimleri için puanlama, video ve fotoğraf paylaşım imkanı sağlayacak. Kullanıcılar en yeni fırsatları kolayca takip edebilirken, mekanlar da düzenledikleri etkinlikleri kolayca duyurabilecek.

Durum
Proje dosyası hazırlanıyor.

Girişim
placy.club
rexbit.co

Dijital para birimlerinin el değiştirdiği güvenli pazar yeri rexbit.co dünya standartlarında son teknoloji ile geliştirilmekte.

İNCELE
İş Fikri

Dünyada kullanımı hızlı şekilde yayılan dijital varlıklar (crypto coin) için alım satım yapılan pazar yerleri ihtiyacıda artmaktadır. Global çapta yüksek ziyaretçi ve işlem sayısına cevap verecek altyapıya sahip kripto para borsaları alım satımlar üzerinden elde ettikleri işlem bedelleri ile yüksek gelir elde edebilmektedir.

Tüm bu ihtiyaçlar için rexbit.co dünya çapında yeni bir kripto borsası olmak için hazır. Altcoin olarak isimlendirilen dijital para birimlerinin yer aldığı borsa yol haritası ile benzerlerinden farklı bir yaklaşım sergiliyor.

Durum
Yayında, geliştirmeler devam ediyor.

Girişim
rexbit.co

KULÜP Holding Anonim Şirketi