We bring entrepreneurs and investors together to create innovative products and services. Our target; In addition to the creation of investment resources for enterprises, we ensure that the initiatives we support with our experiences reach their targets in the time they target.

Application

The application is made via the “Assessment Form” for the enterprise or idea in need of collaboration.

Pre-assessment

The appropriateness is checked for the applied investment in accordance with the specified criteria.

Assessment

The enterprises are investigated by the Assessment Committee. The enterprises approved are invited for the presentation.

Project Preperation

If necessary, the deficits are stated on project development, process management, income models and technical areas. Project file is prepared with the strip map.

Project Presentation

The project file is prepared and announced on the web site and the enterprise file is presented to the investors.Startup Application Form
VENTURES
placy.club

Kullanıcılarının etkinlikleri en iyi fiyat ile yakalamasını sağlayan placy.club, mekan sahipleri için rezarvasyın sürecini kolaylaştırıyor.

İNCELE
İş Fikri

Gece hayatında rezervasyon sürecinin mekan sahipleri tarafından kolayca takip edilmesi ve mekan tarafında rezervasyon planlayıcı araç sağlayan placy.club mekanlar için organize olmayı kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar için farklı bir sosyalleşme alanı yaratacak olan placy.club, gece müdavimleri için puanlama, video ve fotoğraf paylaşım imkanı sağlayacak. Kullanıcılar en yeni fırsatları kolayca takip edebilirken, mekanlar da düzenledikleri etkinlikleri kolayca duyurabilecek.

Durum
Proje dosyası hazırlanıyor.

Girişim
placy.club
rexbit.co

Dijital para birimlerinin el değiştirdiği güvenli pazar yeri rexbit.co dünya standartlarında son teknoloji ile geliştirilmekte.

İNCELE
İş Fikri

Dünyada kullanımı hızlı şekilde yayılan dijital varlıklar (crypto coin) için alım satım yapılan pazar yerleri ihtiyacıda artmaktadır. Global çapta yüksek ziyaretçi ve işlem sayısına cevap verecek altyapıya sahip kripto para borsaları alım satımlar üzerinden elde ettikleri işlem bedelleri ile yüksek gelir elde edebilmektedir.

Tüm bu ihtiyaçlar için rexbit.co dünya çapında yeni bir kripto borsası olmak için hazır. Altcoin olarak isimlendirilen dijital para birimlerinin yer aldığı borsa yol haritası ile benzerlerinden farklı bir yaklaşım sergiliyor.

Durum
Yayında, geliştirmeler devam ediyor.

Girişim
rexbit.co

KULÜP Holding Anonim Şirketi